VIZUALIZACE EXTERIÉRŮ​

Vizualizace je základní kámen naší práce a Vaší spokojenosti. Vymyslíme, navrhneme a zpracujeme jakékoliv zadání, které lze vizualizovat. Nejčastěji pro Vás vytváříme vizualizace bytů, komerčních prostor, rodinných domů, budov, produktů, modelů, studií, interiéry, exteriéry, ale i celé developerské projekty. Vizualizace jsou pro nás nástroj názornosti a je jedno v jakém oboru jej budete chtít využít. Stavebnictví, široké spektrum technických a strojírenství oborů, ale i geografii a umění. 

K čemu vizualizace exteriéru slouží

Vizualizací zhmotníte stavbu, ještě před tím, než začnou první výkopové práce. Můžete tak ukázat, stavebnímu úřadu, památkářům, investorům či budoucímu majiteli stavby,  jak bude stavba usazena v okolí, jaká bude fasáda, členitost stavby. Žádný výkres na papíře vám ne napoví tolik o budoucí stavbě jako samotná vizualizace. Často i samotná vizualizace poukáže na drobné nedostatky výkresové dokumentace.

Někdy slýcháme od klientů, že jim stačí pouze vizualizace interiéru. Vizualizace rodinného domu, či jiné stavby není jen o samotné stavbě, ale i o jeho okolí, které je nedílnou součásti prezentace. Prezentace nemusí být jen z pohledu člověka, kdy je vidět jen blízké okolí, ale můžeme vzlétnout k nebi a udělat letecké snímky situace a vsadit vizualizaci do leteckého snímku. Tím dostanete přehled a odprezentujete skutečnou situaci jaké je vlastně okolí stavby.

Postprodukce

Vyrendrováním snímku to nikdy nekončí. Každá vizualizace projde posprodukcí. Doladění barev, úprava zeleně, nebe a doplnění stafáže. 

Jak postupovat a co vše potřebujeme k vizualizaci

 

  • výkresová dokumentace “ půdorys, pohledy, řezy, situace”

 

  • upřesnění k čemu bude vizualizace sloužit “ podle toho se odvíjí potřeba zpracovaných detailů a počet snímků”. Klient, který se rozhoduje jakou bude mít fasádu, nepotřebuje detaily jako jsou zapotřebí pro vizualizaci k prodeji nemovitosti ”zeleň, venkovní nábytek, lidi, automobily a další

 

  • Po odsouhlasení ceny už je vše v našich rukách.